Розумний будинок

Ми можемо зробити Ваш будинок безпечним, надійним і комфортним для проживання, по-справжньому сучасним. Технології «розумного будинку» змінять Ваше життя на краще.

Завдання системи «розумний дім» – підвищити ефективність і надійність управління усім устаткуванням будівлі, за рахунок автоматизації та контролю.

«Розумний будинок» – це безпека його мешканців, захист від сторонніх вторгнень, автоматизація роботи дверей і воріт, охоронної та пожежної сигналізації, контроль відключення електроприладів і протікання води і газу, захист від аварійних режимів, індикація сигналів тривоги і порушення режимів регулювання.

За відсутності господарів система повинна вміти розпізнати відбуваються в будинку ситуації і правильно на них відреагувати.

«Розумний будинок» подбає про оптимальні кліматичні умови в будинку. Система дозволяє встановлювати комфортну температуру в кожному приміщенні, включати кондиціонер, коли хтось є в приміщенні і перемикати в енергозберігаючий режим – в порожній кімнаті, а обладнання озонування і іонізації збагатить повітря киснем.

За допомогою опції мультирум, системи розподілу аудіо- і відеосигналів можна вирішити проблему зв’язку у великому будинку, контролювати зображення з камер спостереження, встановлених в будинку і на ділянці, слухати музику і дивитися відео в будь-якому підключеному до системи приміщенні.

«Розумний будинок» – це ресурсозбереження, економія витрат на воду, тепло, газ, електроенергію.

При цьому не потрібно користуватися декількома пультами при перегляді телебачення, управлінні освітленням, системами вентиляції та опалення, відеоспостереження та охоронної сигналізації. Управління системою може здійснюватися з пульта дистанційного керування, мобільного телефону або через Інтернет.

Розробку систем автоматизації оптимально проводити на стадії проектування, одночасно з розробкою проектів систем опалення, вентиляції, водо-, електропостачання, це дозволить скоротити переробки і не порушити обробку приміщень. Далі виконується вибір слабкострумових систем, здійснюється підбір обладнання. У цьому випадку все обладнання буде спочатку пов’язано воєдино, і віддача від техніки буде максимальна.

Відповіді на поширені запитання

Чи є передоплата на роботу і який порядок оплати?

Ми працюємо без передоплати. Оплата робіт виконується поетапно, за фактом виконання робіт. Порядок виплат і етапи зазначаються в договорі.

Чи робите ви частковий ремонт, поетапний ремонт, окремо кімнату?

Ми готові виконати частковий ремонт за умови наявності вільних спеціалістів в даний момент. Більш докладно про таку можливість варто уточнити по телефону: 0977387280

Як швидко ми зможемо приступити до ремонту?

Через два дні після підписання договору наші спеціалісти готові виїхати на об'єкт. У договорі вказується дата початку та дата закінчення ремонту. Якщо ми не вкладаємося в терміни, то виплачуємо Вам пеню - це теж прописано в договорі.

Що краще - замовити ремонт квартири в компанії або у приватного майстра / бригади?

На перший погляд, ціни на ремонт у приватних майстрів або бригад значно нижчі. Але потрібно врахувати недоліки їх підходу.
По-перше, працює приватна бригада, яка не дає ніяких гарантій. Тому стежити за дотриманням технологій і термінів, а також якістю виконання ремонтних робіт вам доведеться самостійно, взявши на себе обов'язки виконроба, кошторисника, головного інженера і архітектора-дизайнера. А іноді такі працівники і зовсім зникають, взявши гроші і не довівши ремонт до кінця.
По-друге, заявлена ​​приватниками низька вартість, як правило, досягається за рахунок виключення з технологічного процесу деяких видів робіт, що в подальшому призведе до експлуатаційних проблем.
По-третє, можливий і сценарій з несподіваним збільшенням вартості. В цьому випадку вам вже під час ремонту квартири запропонують доплатити за деякі роботи, не обумовлені на етапі узгодження, але без яких, як з'ясувалося, не обійтися.
Якщо ви хочете провести якісний ремонт згідно з офіційним договором, отримати багаторічну гарантію, вибирайте одну з відомих компаній з кваліфікованим персоналом, репутацією і досвідом.

Яка ціна на будівельні матеріали? Чи можливо їх порахувати попередньо?

Звичайно! Інакше Ви не можете зрозуміти, скільки буде коштувати ремонт. Саме для цього розраховується кошторис. І якщо при наявності проекту цю вартість можна порахувати точно, то при його відсутності необхідно завжди пам’ятати про можливість непередбачуваних витрат при внесенні Вами змін в процесі ремонту.

Чи можливо обійтись без дизайн проекту?

Можливо, але при цьому важливо пам’ятати, що в такому випадку виникають додаткові витрати на роботи і матеріали, котрі часто перевищують вартість проектних робіт. А проектні роботи можуть врахувати ці деталі заздалегідь. До того ж, ніхто Вам не відшкодує особистий і робочий час, витрачений на кожен етап ремонту. Цей час з більшою користю можна витратити на себе, сім’ю або заробіток коштів.

Скільки коштує ремонт квартири?

Напевно, це найпоширеніше запитання. Якщо Вам, хтось назвав точну вартість без виїзду на об'єкт, замірів і розрахунку кошторису, то швидше за все, це просто-напросто "халтурники", які і не збираються робити ремонт якісно, ​​а просто називають середню ціну, для того, щоб взяти з вас швидше передоплату. Про хорошу якість і гарантії там не може йти й мови. Жодна компанія, яка цінить своїх клієнтів, не надасть Вам точну вартість ремонту квартири без детального вивчення об'єкта, вимірювань і складання попереднього кошторису.

Чи можна подивитися готові об'єкти?

Так, у нас в роботі завжди кілька десятків об'єктів на різних стадіях. За попередньою домовленістю ми охоче їх покажемо. Ви можете переконатися, яка якість, та, як проходить процес.

Чи не зміниться ціна в процесі ремонту?

Після розрахунку вартості ремонту квартири, ми готуємо договір, в якому чітко вказані види ремонтних робіт і вартість їх проведення. Ціна залишається незмінною і не може бути переглянутою. Виняток становлять випадки, коли під час ремонту виникає необхідність в проведенні додаткових робіт, не передбачених договором підряду. В цьому випадку, роботи повинні бути оплачені окремо, для чого складається додаткова угода до договору.

Порахуйте мені кошторис за готовим проектом.

У разі якщо ви надаєте нам свій розроблений дизайн-проект ціна за підготовку детального кошторису буде входити у вартість робіт.

Що таке чорнові матеріали?

Чорнові матеріали - це все матеріально - технічне забезпечення у процесі робіт. Окрім плитки, фарб(дек. штукатурок, шпалер), дверей, підлогових покриттів, вікон, плінтусів, чистових сантехнічних і електричних приладів, меблів (вимикачі, розетки, освітлення, змішувачі і т. д.)

Розумний дім за розумною ціною у Львові від PrideBud

Розумний дім – сучасні технології не тільки для зручності і комфорту, але й для безпеки та надійності, збереження ресурсів та вирішення побутових проблем. Компанія PrideBud використовує технологію розумний дім у м. Львів, щоб зробити ваше житло кращим місцем для відпочинку, розваг, творчості та сімейного дозвілля разом.

Використання сучасних технологій – можливості

Наші майстри здатні перетворити ваше житло на автономну розумну систему, яка керуватиме основними побутовими діями самостійно. Що входить у таку систему:

 • захист від стороннього вторгнення;
 • управління устаткуванням за рахунок автоматизації і приладів контролю;
 • автоматизація роботи воріт, дверей;
 • охоронна і пожежна сигналізація;
 • контроль роботи електроприладів;
 • контроль за газовими приладами та водопостачанням;
 • захист від аварійних режимів;
 • індикація сигналів тривоги;
 • встановлення температури для різних приміщень;
 • озонування, іонізація, дезінфекція повітря;
 • контроль зображення з камер спостереження;
 • перерозподіл сигналу у різних приміщеннях, його посилення для вирішення проблеми зв’язку у великому будинку;
 • економія витрат на світло, газ, тепло та воду.

Ви можете налаштувати комфортну температуру перебування у приміщенні, а система вмикатиме опалення або кондиціонер, в залежності від зовнішніх умов, щоб підтримувати вказані параметри.

Насолоджуйтесь комфортом вдома

Контролювати все з одного пристрою, не використовуючи безліч пультів – одна з найголовніших переваг системи. У будь-якому приміщенні можна слухати музику чи дивитись кіно, якщо ці приміщення підключені до системи. Просто перейдіть із однієї кімнати в іншу, щоб вмикати на різних пристроях один фільм чи улюблений плейліст.

Зробіть житло економнішим

Контролюйте витрати на комунальні послуги – система не вмикатиме опалення, якщо температура задовільна згідно з вашими налаштуваннями. Вмикайте режим підтримки, якщо залишаєте розумний будинок на час відпустки – система підтримуватиме дім у нормі, поки власника немає вдома. Слідкуйте за тим, що відбувається у середині, навіть якщо ви за тисячу кілометрів від дому.

Розробка систем автоматизації від PrideBud

Планувати монтаж смарт-опалення будинку краще на стадії проектування. Чим більше систем треба залучити до однієї точки контролю, тим більше роботи треба виконати по встановленню датчиків, регуляторів, з’єднувачів. Коли ремонт у домі вже завершено, псувати зовнішній вигляд не хочеться. Але архітектор-проектувальник від PrideBud здатний побудувати систему розумного дому таким чином, щоб запобігти кардинальних змін навіть у готовому приміщенні.

Як ми працюємо над проектуванням смарт-дому:

 • складаємо план-проект, де за бажаннями клієнта внесені всі необхідні комунікації, описані етапи роботи та результати, яких треба досягти встановленням: контроль входу, регуляція опалення, освітлення та ін.;
 • розробляємо проекти системи опалення, вентиляції, водопостачання, електропостачання з урахуванням їх роботи у системі smart;
 • обираємо слабкострумові системи, які покликані передавати сигнали від приладів;
 • обираємо обладнання для реєстрації цих сигналів і організації автономної системи;
 • виконуємо монтаж – система встановлюється згідно з планом будівництва.

Встановлення смарт опалення й освітлення на початкових етапах дозволяє зв’язати обладнання між собою, використавши всі можливості техніки.

Системи можуть бути повними – контроль і автоматизація всіх приладів, які підтримують цю технологію, або частковими – розумне освітлення, опалення будинків, охоронні налаштування.

Зробіть будинок сучасним разом із PrideBud

Розумний будинок у м. Львів – задача для команди, яка 10 років робить приватні та комерційні будівлі зручнішими і безпечнішими. Наші переваги для вашого комфорту:

 • Офіційна співпраця за договором. Заздалегідь затверджений бюджет, права та обов’язки сторін.
 • Оплата за фактом виконаних робіт. Без передоплат – ви сплачуєте гроші за отриманий результат.
 • Гарантія. Ми надаємо гарантію на 5 років, тому що впевнені у компетенції своїх майстрів.
 • Контроль якості. Наша окрема служба, яка перевіряє роботи на всіх етапах.
 • Звіти. Ви отримуєте детальну звітність регулярно за договором, якщо не можете відвідати об’єкт під час ремонту.
 • Економія. Ми знаємо, де вигідно купити якісні слабкострумові системи та обладнання, як партнери постачальника.

Ваш персональний менеджер завжди буде на зв’язку і відповість на будь-яке питання стосовно виконання робіт. Ми дотримуємось обіцяних термінів та рамок бюджету – саме тому пропонуємо офіційну співпрацю та гарантії.

Встановлення систем розумного дому у м. Львів по розумній ціні! Звертайтеся, і ми розрахуємо вартість у короткий термін, проконсультуємо і надамо найкраще рішення для вашого будинку.