Ремонт квартир під ключ в новобудові

Нова квартира – відмінна можливість повністю спланувати власне житло, без необхідності демонтажу старих покриттів і конструкцій, адже саме ви є її першим господарем. Придбання квартири на первинному ринку дозволяє організувати простір приміщення на свій смак, повністю контролюючи процес.

Ремонт в новобудові – клопітка і відповідальна робота. Якщо ви шукаєте підрядну організацію, яка зможе надати якісний сервіс і забезпечити прийнятну вартість, компанія готова запропонувати свої послуги. Всі роботи будуть виконані у відповідності з побажаннями клієнта і діючими стандартами, при цьому ціна ремонту за квадратний метр вас приємно порадує.

Переваги ремонту квартир в новобудові з Прайд Буд

icon-1

На всіх етапах проведення ремонту, технологічно, враховуємо просідання будинку після здачі

icon-2

Широкі можливості для перепланування та облаштування житла;

icon-3

Під час ремонту використовують високоякісні, безпечні та сучасні матеріали

Етапи проведення ремонту

Контроль ходу робіт дозволяє:

 • Уникнути простоїв
 • Уникнути неякісного виконання етапів робіт
 • Уникнути перевитрати будівельних і оздоблювальних матеріалів
 • Уникнути подорожчання всього проекту
 • Внести корективи в процесі втілення проекту

Ремонт в новобудові під ключ від PrideBud – необмежені можливості

Ремонт в новобудові дає відмінну можливість зробити житло своєї мрії – комфортне, функціональне і зручне. Варіанти перепланування, розміщення комунікацій, дизайну – все це треба продумати заздалегідь, щоб отримати бажаний результат. Зручніше, коли цим займається один підрядник, що контролює всі процеси по перевтіленню вашого майбутнього житла.

Ремонт квартир в новобудовах від PrideBud

Ціна послуг індивідуальних майстрів часто не включає гарантії та ризики для покупця. Одна із розповсюджених проблем – універсальні майстри, які роблять всю роботу по ремонту і не спеціалізуються на якійсь конкретній ділянці. Для вас це означає відсутність будь-яких гарантій по безпеці ремонту та результатам.

Компанія PrideBud вирішує такі питання комплексно – ми працюємо лише з сертифікованими фахівцями з оздоблення, електрики, водопостачання, дизайну, а тому впевнено даємо гарантію на ремонт квартири в новобудові на 5 років! І це ще не всі переваги замовлення послуг під ключ у нашій компанії:

 • враховуємо просідання будинку після ремонту – гарантія того, що функціональність і зовнішній вигляд будуть збережені;
 • використовуємо тільки перевірені, якісні та безпечні матеріали – самостійно замовляємо, доставляємо до об’єкта;
 • надаємо вам повний контроль ходу робіт – регулярні звіти від персонального менеджера вашого об’єкту;
 • розраховуємо кошторис заздалегідь – ніяких додаткових та прихованих витрат;
 • підписуємо договір – офіційна співпраця, у якій ви точно знаєте свої права.

На кожному етапі ви контролюєте, як ваша домівка стає затишною та зручною. Ремонт квартир у новобудовах робимо під ключ або бюджетний частково. Зробити комунікації та оздоблення з одним підрядником – це гарантія зекономлених грошей, часу та нервів. Ми купуємо матеріали для оздоблення зі знижкою, як партнери, та пропонуємо кращу вартість у 2021 році.

Етапи ремонту житла – особливості для новобудови

Ми розуміємо, як важливо отримати якісний результат, саме тому після закінчення робіт запрошуємо клієнта на презентацію об’єкта і демонструємо кожний куток, тому що впевнені у рівні нашої роботи.

Якою б сучасною не була новобудова, хочеться, щоб квартира була затишною саме для вас. Ми працюємо у м. Львів з 2012 року – за цей час розроблені етапи роботи, прозорі та ефективні для наших клієнтів:

 • Обговорення – телефонуйте або залишайте заявку для отримання консультації та надання первинної інформації.
 • Розробка дизайн-проекту, виїзд майстра – тут ви дізнаєтеся про терміни та об’єм робіт.
 • Розрахунок кошторису, чорнових матеріалів. Підписання договору з фіксацією прайсу та гарантією – ви одразу знаєте, скільки коштує ваш ремонт.
 • Призначення персонального менеджера по вашому об’єкту і доставка матеріалів.
 • Електромонтажні, сантехнічні роботи, встановлення вентиляційних систем та укладання керамічних виробів.
 • Оздоблення – стартові та фінішні роботи за технологією.
 • Монтаж підлогових покриттів.
 • Встановлення чистових приладів – електричних, сантехнічних.
 • Вивіз сміття та приймання об’єкту до експлуатації.

Ремонт однокімнатної квартири чи таунхаусу – для нас немає перешкод у площі. Працюють тільки фахівці: електрики, сантехніки, лицювальники, малярі та інші – у нас кожен виконує свою ділянки роботу та відповідає за результат!

Ремонт в новобудові під ключ від PrideBud з гарантією

Довірте ремонт фахівцям із досвідом, щоб бути впевненим у термінах, вартості та якості! Перегляньте портфоліо та впевніться у різноманітті варіантів для вашого житла. Реалізуємо будь-які ваші побажання по дизайну та ергономічності – залишайте заявку для отримання консультації та першого кроку до омріяного комфортного житла!

Відповіді на поширені запитання

Чи є передоплата на роботу і який порядок оплати?

Ми працюємо без передоплати. Оплата робіт виконується поетапно, за фактом виконання робіт. Порядок виплат і етапи зазначаються в договорі.

Чи робите ви частковий ремонт, поетапний ремонт, окремо кімнату?

Ми готові виконати частковий ремонт за умови наявності вільних спеціалістів в даний момент. Більш докладно про таку можливість варто уточнити по телефону: 0977387280

Як швидко ми зможемо приступити до ремонту?

Через два дні після підписання договору наші спеціалісти готові виїхати на об'єкт. У договорі вказується дата початку та дата закінчення ремонту. Якщо ми не вкладаємося в терміни, то виплачуємо Вам пеню - це теж прописано в договорі.

Що краще - замовити ремонт квартири в компанії або у приватного майстра / бригади?

На перший погляд, ціни на ремонт у приватних майстрів або бригад значно нижчі. Але потрібно врахувати недоліки їх підходу.
По-перше, працює приватна бригада, яка не дає ніяких гарантій. Тому стежити за дотриманням технологій і термінів, а також якістю виконання ремонтних робіт вам доведеться самостійно, взявши на себе обов'язки виконроба, кошторисника, головного інженера і архітектора-дизайнера. А іноді такі працівники і зовсім зникають, взявши гроші і не довівши ремонт до кінця.
По-друге, заявлена ​​приватниками низька вартість, як правило, досягається за рахунок виключення з технологічного процесу деяких видів робіт, що в подальшому призведе до експлуатаційних проблем.
По-третє, можливий і сценарій з несподіваним збільшенням вартості. В цьому випадку вам вже під час ремонту квартири запропонують доплатити за деякі роботи, не обумовлені на етапі узгодження, але без яких, як з'ясувалося, не обійтися.
Якщо ви хочете провести якісний ремонт згідно з офіційним договором, отримати багаторічну гарантію, вибирайте одну з відомих компаній з кваліфікованим персоналом, репутацією і досвідом.

Яка ціна на будівельні матеріали? Чи можливо їх порахувати попередньо?

Звичайно! Інакше Ви не можете зрозуміти, скільки буде коштувати ремонт. Саме для цього розраховується кошторис. І якщо при наявності проекту цю вартість можна порахувати точно, то при його відсутності необхідно завжди пам’ятати про можливість непередбачуваних витрат при внесенні Вами змін в процесі ремонту.

Чи можливо обійтись без дизайн проекту?

Можливо, але при цьому важливо пам’ятати, що в такому випадку виникають додаткові витрати на роботи і матеріали, котрі часто перевищують вартість проектних робіт. А проектні роботи можуть врахувати ці деталі заздалегідь. До того ж, ніхто Вам не відшкодує особистий і робочий час, витрачений на кожен етап ремонту. Цей час з більшою користю можна витратити на себе, сім’ю або заробіток коштів.

Скільки коштує ремонт квартири?

Напевно, це найпоширеніше запитання. Якщо Вам, хтось назвав точну вартість без виїзду на об'єкт, замірів і розрахунку кошторису, то швидше за все, це просто-напросто "халтурники", які і не збираються робити ремонт якісно, ​​а просто називають середню ціну, для того, щоб взяти з вас швидше передоплату. Про хорошу якість і гарантії там не може йти й мови. Жодна компанія, яка цінить своїх клієнтів, не надасть Вам точну вартість ремонту квартири без детального вивчення об'єкта, вимірювань і складання попереднього кошторису.

Чи можна подивитися готові об'єкти?

Так, у нас в роботі завжди кілька десятків об'єктів на різних стадіях. За попередньою домовленістю ми охоче їх покажемо. Ви можете переконатися, яка якість, та, як проходить процес.

Чи не зміниться ціна в процесі ремонту?

Після розрахунку вартості ремонту квартири, ми готуємо договір, в якому чітко вказані види ремонтних робіт і вартість їх проведення. Ціна залишається незмінною і не може бути переглянутою. Виняток становлять випадки, коли під час ремонту виникає необхідність в проведенні додаткових робіт, не передбачених договором підряду. В цьому випадку, роботи повинні бути оплачені окремо, для чого складається додаткова угода до договору.

Порахуйте мені кошторис за готовим проектом.

У разі якщо ви надаєте нам свій розроблений дизайн-проект ціна за підготовку детального кошторису буде входити у вартість робіт.

Що таке чорнові матеріали?

Чорнові матеріали - це все матеріально - технічне забезпечення у процесі робіт. Окрім плитки, фарб(дек. штукатурок, шпалер), дверей, підлогових покриттів, вікон, плінтусів, чистових сантехнічних і електричних приладів, меблів (вимикачі, розетки, освітлення, змішувачі і т. д.)

Ремонт квартир у Львові під ключ – фіксована ціна робіт

Житло, що потребує реновації, чи новенька квартира у новобудові – для комфортного проживання та функціональності кожного куточка потрібен ремонт квартир під ключ. Ми у «Прайд Буд» розуміємо всі потреби наших клієнтів та пропонуємо якісний ремонт як для об’єктів вторинного ринку, так і для житла у новобудові.

Етапи ремонту у квартирі

Для житла первинного та вторинного ринку деякі кроки відрізнятимуться, але загальна послідовність наступна:

 • Розробка дизайн-проекту. Це ваше бачення того, як має виглядати ідеальна квартира. Колір, стилі, меблі – все до дрібниць має бути продумане заздалегідь, щоб ви отримали саме очікуваний результат.
 • Чорнові роботи. Це відновлення чи чорнове оздоблення стін та підлоги, монтаж комунікацій.
 • Чистові роботи. Встановлення дверей, вікон, нанесення декоративних покриттів, розташування меблів.

Це загальний процес для будь-якого житла. Але у разі вторинного ринку має місце етап з видаленням старих покриттів: шпалер, фарби, ламінату тощо. Ми у «Прайд Буд» пропонуємо налагоджені та детальні етапи роботи над ремонтом під ключ. Зауважте, що ми не беремо передоплати – ви сплачуєте після кожного з етапів, приймаючи фактично виконані роботи.

12 кроків до квартири вашої мрії

Наші майстри завжди враховують всі можливості для облаштування та перепланування квартири за вашим бажанням, також беремо до уваги можливість просідання будинку, щоб гарантувати вам збереження ремонту.

12 кроків до омріяної комфортної квартири:

 • Обговорення. Ви отримуєте консультацію та надаєте первинну необхідну інформацію.
 • Розробка дизайн-проекту. Спеціаліст прибуває на об’єкт для оцінки об’єму робіт та термінів, консультації.
 • Розрахунки. На цьому етапі ми розраховуємо кошторис наших робіт та чорнових матеріалів. Ви отримуєте комерційну пропозицію від «Прайд Буд».
 • Договір. Ми офіційно закріплюємо умови співпраці, гарантію на 5 років, права та обов’язки сторін, терміни та вартість.
 • Персональний менеджер. До вашого проекту долучається персональний виконроб, який контролюватиме хід робіт та консультуватиме вас під час ремонту.
 • Доставка та початок робіт. Доставляємо матеріали, виконуємо демонтажні та підготовчі процеси.
 • Електромонтаж. Робота над електричним обладнанням, системами розумного дому.
 • Сантехнічні роботи. Монтаж комунікацій, прокладання труб, опалення, теплої підлоги.
 • Вентиляція. Встановлення вентиляційної системи та роботи з керамічної плиткою, каменем, керамогранітом.
 • Оздоблення. Нанесення стартових та фінішних покриттів за будівельними нормами.
 • Підлога. Покриття ламінатом, паркетом, вінілом тощо.
 • Чистовий монтаж. Встановлюємо сантехніку та електрику.

За цим залишається лише прибрати приміщення і приготувати його до зустрічі з власником. Ми завжди залишаємо по собі не лише красу, а й чистоту. Прибираємо за допомогою професійного клінінгового обладнання.

Коли ви відвідаєте готовий об’єкт для приймання роботи, варто перевірити кожний куточок, щоб впевнитись – фахівці «Прайд Буд» виконали ремонт бездоганно!

Ремонт квартири під ключ у Львові – гарантія 5 років

Залишайте заявку для отримання консультації нашого фахівця та замовлення візиту спеціаліста до вашого об’єкта. Ми пропонуємо рішення, що економлять ваш час та гроші – супровід відділу якості на кожному етапі, знижки на чорнові матеріали, звітність за допомогою фото та відео. Раді стати частиною втілення вашої мрії про комфортне, функціональне та надійне житло!