Ремонт квартир під ключ (вторинний ринок)

Старий житловий фонд не здає позиції. Популярність хрущовок та панельних будинків не змінюється у порівнянні з попитом на новобудови. Тому професійний ремонт квартир вторинного житла продовжує залишатися актуальним. В основному люди замовляють проекти під ключ.

Переваги ремонту квартир з Прайд Буд

icon-4

Проведемо усі необхідні демонтажні роботи. Організацію з вивезення сміття візьмемо на себе.

icon-6

Підберемо недорогі, але міцні сучасні матеріали.

icon-5

Підкажемо, як заощадити бюджет

Етапи проведення ремонту

Контроль ходу робіт дозволяє:

 • Уникнути простоїв
 • Уникнути неякісного виконання етапів робіт
 • Уникнути перевитрати будівельних і оздоблювальних матеріалів
 • Уникнути подорожчання всього проекту
 • Внести корективи в процесі втілення проекту

Відповіді на поширені запитання

Чи є передоплата на роботу і який порядок оплати?

Ми працюємо без передоплати. Оплата робіт виконується поетапно, за фактом виконання робіт. Порядок виплат і етапи зазначаються в договорі.

Чи робите ви частковий ремонт, поетапний ремонт, окремо кімнату?

Ми готові виконати частковий ремонт за умови наявності вільних спеціалістів в даний момент. Більш докладно про таку можливість варто уточнити по телефону: 0977387280

Як швидко ми зможемо приступити до ремонту?

Через два дні після підписання договору наші спеціалісти готові виїхати на об'єкт. У договорі вказується дата початку та дата закінчення ремонту. Якщо ми не вкладаємося в терміни, то виплачуємо Вам пеню - це теж прописано в договорі.

Що краще - замовити ремонт квартири в компанії або у приватного майстра / бригади?

На перший погляд, ціни на ремонт у приватних майстрів або бригад значно нижчі. Але потрібно врахувати недоліки їх підходу.
По-перше, працює приватна бригада, яка не дає ніяких гарантій. Тому стежити за дотриманням технологій і термінів, а також якістю виконання ремонтних робіт вам доведеться самостійно, взявши на себе обов'язки виконроба, кошторисника, головного інженера і архітектора-дизайнера. А іноді такі працівники і зовсім зникають, взявши гроші і не довівши ремонт до кінця.
По-друге, заявлена ​​приватниками низька вартість, як правило, досягається за рахунок виключення з технологічного процесу деяких видів робіт, що в подальшому призведе до експлуатаційних проблем.
По-третє, можливий і сценарій з несподіваним збільшенням вартості. В цьому випадку вам вже під час ремонту квартири запропонують доплатити за деякі роботи, не обумовлені на етапі узгодження, але без яких, як з'ясувалося, не обійтися.
Якщо ви хочете провести якісний ремонт згідно з офіційним договором, отримати багаторічну гарантію, вибирайте одну з відомих компаній з кваліфікованим персоналом, репутацією і досвідом.

Яка ціна на будівельні матеріали? Чи можливо їх порахувати попередньо?

Звичайно! Інакше Ви не можете зрозуміти, скільки буде коштувати ремонт. Саме для цього розраховується кошторис. І якщо при наявності проекту цю вартість можна порахувати точно, то при його відсутності необхідно завжди пам’ятати про можливість непередбачуваних витрат при внесенні Вами змін в процесі ремонту.

Чи можливо обійтись без дизайн проекту?

Можливо, але при цьому важливо пам’ятати, що в такому випадку виникають додаткові витрати на роботи і матеріали, котрі часто перевищують вартість проектних робіт. А проектні роботи можуть врахувати ці деталі заздалегідь. До того ж, ніхто Вам не відшкодує особистий і робочий час, витрачений на кожен етап ремонту. Цей час з більшою користю можна витратити на себе, сім’ю або заробіток коштів.

Скільки коштує ремонт квартири?

Напевно, це найпоширеніше запитання. Якщо Вам, хтось назвав точну вартість без виїзду на об'єкт, замірів і розрахунку кошторису, то швидше за все, це просто-напросто "халтурники", які і не збираються робити ремонт якісно, ​​а просто називають середню ціну, для того, щоб взяти з вас швидше передоплату. Про хорошу якість і гарантії там не може йти й мови. Жодна компанія, яка цінить своїх клієнтів, не надасть Вам точну вартість ремонту квартири без детального вивчення об'єкта, вимірювань і складання попереднього кошторису.

Чи можна подивитися готові об'єкти?

Так, у нас в роботі завжди кілька десятків об'єктів на різних стадіях. За попередньою домовленістю ми охоче їх покажемо. Ви можете переконатися, яка якість, та, як проходить процес.

Чи не зміниться ціна в процесі ремонту?

Після розрахунку вартості ремонту квартири, ми готуємо договір, в якому чітко вказані види ремонтних робіт і вартість їх проведення. Ціна залишається незмінною і не може бути переглянутою. Виняток становлять випадки, коли під час ремонту виникає необхідність в проведенні додаткових робіт, не передбачених договором підряду. В цьому випадку, роботи повинні бути оплачені окремо, для чого складається додаткова угода до договору.

Порахуйте мені кошторис за готовим проектом.

У разі якщо ви надаєте нам свій розроблений дизайн-проект ціна за підготовку детального кошторису буде входити у вартість робіт.

Що таке чорнові матеріали?

Чорнові матеріали - це все матеріально - технічне забезпечення у процесі робіт. Окрім плитки, фарб(дек. штукатурок, шпалер), дверей, підлогових покриттів, вікон, плінтусів, чистових сантехнічних і електричних приладів, меблів (вимикачі, розетки, освітлення, змішувачі і т. д.)

Ремонт у хрущовці: робимо простір, ідеальний для комфортного життя

Хрущовки — аутентичне явище своєї епохи. Це радянські типові, зазвичай панельні, п’ятиповерхові будинки з малогабаритними квартирами. Масово будувати їх почали з 1956 року — у період правління М.Хрущова. Робилось це з метою забезпечення дешевим житлом великої кількості представників робітничого класу. Хрущовками також часто називають цегляні або радянські будинки, але також з квартирами невеликої площі. Облаштувати у таких зручний простір для життя досить важко, але цілком можливо! Варто лише довірити цю справу професіоналам. Компанія PrideBud пропонує ремонт в хрущовці із застосуванням сучасних технологій та матеріалів. Ми знаємо, як максимально ефективно використати обмежений простір, зробити його функціональним та комфортним.

Підготовчий етап ремонту у хрущовці

Малогабаритні квартири у панельних будинках все ж відрізняються за своєю площею. Це можуть бути лише 16, 17 м2 або 28 м2 і більше. Найбільш розповсюдженими недоліками, окрім малої площі, є:

 • непродумане планування;
 • наявність зайвих перегородок, ніш, комірчин;
 • слабка звукоізоляція між кімнатами та з сусідніми квартирами;
 • нерівно укладені перекриття, викривлені стіни;
 • стара дерев’яна підлога з дощок, які скриплять та вигинаються.

Саме тому перед початком ремонту варто оцінити свої можливості й визначитися з тим, що має вийти у підсумку. Це надалі допоможе ідеально облаштувати приміщення та полегшити весь процес. Зазвичай такі кардинальні зміни можна отримати лише після капітального або євроремонту.

Отже, основним ремонтним роботам передуватиме:

 • розробка проєкту ремонтних робіт з детальним описом облаштування кожної окремої кімнати, ідей з організації простору, оформлення стін, стелі, підлоги;
 • правильне планування допоможе усунути або хоча б якоюсь мірою нівелювати такий недолік хрущовок як мала площа;
 • демонтаж старих оздоблювальних матеріалів. Робити це необхідно максимально ефективно. Адже на старій штукатурці нове покриття не триматиметься, а на нерівній підлозі ламінат рівно навряд чи ляже.

На етапі підготовки до проведення основних ремонтних робіт необхідно здійснити закупівлю матеріалів, які знадобляться надалі.

Планування простору як важливий етап ремонту хрущовки

Ремонт квартир на вторинному ринку потребує індивідуального та виваженого підходу у кожному окремому випадку. Буває, що хрущовка не бачила капітального чи будь-якого пристойного ремонту ще з радянських часів, а то й з моменту зведення. Очевидно, що у такому випадку без перепланування не обійтися. Найскладніше це зробити на дуже обмеженій площині, на якій потрібно буде розмістити все необхідне для життя. Ми маємо значний досвід перепланування та ремонту хрущовок, тому пропонуємо кілька практичних порад:

 • одне з популярних рішень при переплануванні малогабаритної однокімнатної хрущовки — це облаштування квартири-студії. Але врахуйте, що зробити це можна лише за наявності електричної плити;
 • якщо ви вирішите прибрати перегородки (що цілком розумно за браком площі), то здійснити зонування простору надалі можна буде за допомогою меблів та інших предметів інтер’єру. При цьому варто утриматися від зведення якихось стаціонарних конструкцій. Краще зробити планування мобільним і потім швидко змінювати його за потреби;
 • досить часто хрущовки передбачають наявність різних комірчин, інколи великих. Їх варто також включати до загального простору. А ще у таких нішах можна облаштувати зони для роботи, відпочинку, дитячі куточки, функціональні гардеробні тощо;
 • особливої уваги потребує планування зони кухні. Якщо ви плануєте часто готувати вдома, то краще кухню зробити окремо. Але її площу можна зменшити до мінімуму, натомість облаштувавши обідню зону у вітальні. Якщо ж простір кухні буде відкритим, то від іншої площі його можна відділити за допомогою кутового дивана, стелажів тощо;
 • балкон або лоджія також можуть додати вільного простору до хрущовки. Звичайно, їх доведеться утеплити та, можливо, узгодити деякі формальності, але часто здобуті кілька квадратних метрів можуть суттєво покращити ситуацію;
 • відмінне рішення — облаштування вбудованих шаф-купе. Це дозволить максимально раціонально використати площу;
 • досить часто у ванній кімнаті не вистачає місця для встановлення пральної машини. Площу можна збільшити шляхом об’єднання ванної та туалету, перенесення стіни або заміни ванни душовою кабіною.

Тонкі стіни хрущовок не лише не забезпечують звукоізоляції, а й швидко нагріваються та охолоджуються. На сьогодні можна підібрати сучасні звукоізоляційні матеріали та утеплювачі, провести відповідні види робіт. Здійснюючи ремонт квартири в панельному будинку, варто замінити дерев’яну підлогу на бетонну заливку з будь-яким покриттям.