Ремонт для бізнесу

Необхідність в капітальному переоблаштуванні офісного або торгового приміщення виникає, якщо воно експлуатується 7-10 років або змінюється вид комерційної діяльності. Ремонт для бізнесу під ключ спрямований на зміну зовнішнього вигляду і функціонального призначення приміщень. Це важливий фактор прибутковості бізнесу. Конкуренція вимагає від власника постійного контролю за станом приміщення.

Наша компанія виконує ремонтні роботи будь-якої складності. Ми пропонуємо вигідні умови, виключно якісні послуги, даємо гарантію на 5 років. Враховуємо всі побажання замовника, оптимізуємо ціну ремонту для бізнесу під ключ.

Етапи проведення ремонту

Контроль ходу робіт дозволяє:

 • Уникнути простоїв
 • Уникнути неякісного виконання етапів робіт
 • Уникнути перевитрати будівельних і оздоблювальних матеріалів
 • Уникнути подорожчання всього проекту
 • Внести корективи в процесі втілення проекту

Відповіді на поширені запитання

Чи є передоплата на роботу і який порядок оплати?

Ми працюємо без передоплати. Оплата робіт виконується поетапно, за фактом виконання робіт. Порядок виплат і етапи зазначаються в договорі.

Чи робите ви частковий ремонт, поетапний ремонт, окремо кімнату?

Ми готові виконати частковий ремонт за умови наявності вільних спеціалістів в даний момент. Більш докладно про таку можливість варто уточнити по телефону: 0977387280

Як швидко ми зможемо приступити до ремонту?

Через два дні після підписання договору наші спеціалісти готові виїхати на об'єкт. У договорі вказується дата початку та дата закінчення ремонту. Якщо ми не вкладаємося в терміни, то виплачуємо Вам пеню - це теж прописано в договорі.

Що краще - замовити ремонт квартири в компанії або у приватного майстра / бригади?

На перший погляд, ціни на ремонт у приватних майстрів або бригад значно нижчі. Але потрібно врахувати недоліки їх підходу.
По-перше, працює приватна бригада, яка не дає ніяких гарантій. Тому стежити за дотриманням технологій і термінів, а також якістю виконання ремонтних робіт вам доведеться самостійно, взявши на себе обов'язки виконроба, кошторисника, головного інженера і архітектора-дизайнера. А іноді такі працівники і зовсім зникають, взявши гроші і не довівши ремонт до кінця.
По-друге, заявлена ​​приватниками низька вартість, як правило, досягається за рахунок виключення з технологічного процесу деяких видів робіт, що в подальшому призведе до експлуатаційних проблем.
По-третє, можливий і сценарій з несподіваним збільшенням вартості. В цьому випадку вам вже під час ремонту квартири запропонують доплатити за деякі роботи, не обумовлені на етапі узгодження, але без яких, як з'ясувалося, не обійтися.
Якщо ви хочете провести якісний ремонт згідно з офіційним договором, отримати багаторічну гарантію, вибирайте одну з відомих компаній з кваліфікованим персоналом, репутацією і досвідом.

Яка ціна на будівельні матеріали? Чи можливо їх порахувати попередньо?

Звичайно! Інакше Ви не можете зрозуміти, скільки буде коштувати ремонт. Саме для цього розраховується кошторис. І якщо при наявності проекту цю вартість можна порахувати точно, то при його відсутності необхідно завжди пам’ятати про можливість непередбачуваних витрат при внесенні Вами змін в процесі ремонту.

Чи можливо обійтись без дизайн проекту?

Можливо, але при цьому важливо пам’ятати, що в такому випадку виникають додаткові витрати на роботи і матеріали, котрі часто перевищують вартість проектних робіт. А проектні роботи можуть врахувати ці деталі заздалегідь. До того ж, ніхто Вам не відшкодує особистий і робочий час, витрачений на кожен етап ремонту. Цей час з більшою користю можна витратити на себе, сім’ю або заробіток коштів.

Скільки коштує ремонт квартири?

Напевно, це найпоширеніше запитання. Якщо Вам, хтось назвав точну вартість без виїзду на об'єкт, замірів і розрахунку кошторису, то швидше за все, це просто-напросто "халтурники", які і не збираються робити ремонт якісно, ​​а просто називають середню ціну, для того, щоб взяти з вас швидше передоплату. Про хорошу якість і гарантії там не може йти й мови. Жодна компанія, яка цінить своїх клієнтів, не надасть Вам точну вартість ремонту квартири без детального вивчення об'єкта, вимірювань і складання попереднього кошторису.

Чи можна подивитися готові об'єкти?

Так, у нас в роботі завжди кілька десятків об'єктів на різних стадіях. За попередньою домовленістю ми охоче їх покажемо. Ви можете переконатися, яка якість, та, як проходить процес.

Чи не зміниться ціна в процесі ремонту?

Після розрахунку вартості ремонту квартири, ми готуємо договір, в якому чітко вказані види ремонтних робіт і вартість їх проведення. Ціна залишається незмінною і не може бути переглянутою. Виняток становлять випадки, коли під час ремонту виникає необхідність в проведенні додаткових робіт, не передбачених договором підряду. В цьому випадку, роботи повинні бути оплачені окремо, для чого складається додаткова угода до договору.

Порахуйте мені кошторис за готовим проектом.

У разі якщо ви надаєте нам свій розроблений дизайн-проект ціна за підготовку детального кошторису буде входити у вартість робіт.

Що таке чорнові матеріали?

Чорнові матеріали - це все матеріально - технічне забезпечення у процесі робіт. Окрім плитки, фарб(дек. штукатурок, шпалер), дверей, підлогових покриттів, вікон, плінтусів, чистових сантехнічних і електричних приладів, меблів (вимикачі, розетки, освітлення, змішувачі і т. д.)

Ремонт офісів та комерційних приміщень у Львові – вигідна пропозиція для бізнесу

Офісне приміщення має бути комфортним для команди, функціональним, а також стильним, бо саме тут ви приймаєте клієнтів та партнерів. Відповідність корпоративному стилю, якісне оздоблення – все це додатково створює імідж компанії в очах її гостей. Наші фахівці у «Прайд Буд» готові підібрати для вас вигідні та зручні рішення по ремонту комерційних приміщень у Львові з урахуванням будь-яких побажань.

Підприємці обирають «Прайд Буд»

Ми працюємо з 2012 року і за цей час створили таку систему роботи, яка робить ремонт комфортним для замовника. Що ми пропонуємо підприємцям та власникам комерційних приміщень:

 • Ремонт під ключ – від демонтажу старого оздоблення до здачі оновленого приміщення в експлуатацію.
 • Офіційний договір – всі права та обов’язки сторін, терміни виконання та гарантії закріплюються документально.
 • Фіксована вартість – ми розраховуємо кошторис проекту до підписання договору і ця сума не змінюється під час робіт.
 • Гарантія 5 років – використання якісних матеріалів та залучення лише вузькопрофільних фахівців дають нам можливість гарантувати якість роботи та виконувати доробки безкоштовно.
 • Економія 15% – підбираємо, закупаємо та доставляємо матеріали на об’єкт самостійно.
 • Персональний менеджер – фахівець, що відвідує об’єкт щонайменше двічі на тиждень, звітує про хід виконання робіт на відповідає на всі ваші запитання.

Ми не приймаємо передоплати! Ви сплачуєте поетапно після прийняття фактично виконаних робіт. Оплата будь-яким зручним способом: готівкою, безготівковий рахунок або картка.

Ми гарантуємо якість

За роки роботи ми створили комплексний контроль якості, який дозволяє нам давати прозорі гарантії:

 • 5 років офіційна прописана гарантія у договорі;
 • у разі дефектів безкоштовно виправляємо у гарантійний термін;
 • служба контролю якості регулярно відвідує об’єкт та фіксує порушення за їх наявності, відстежує усунення таких порушень;
 • анкетування клієнтів після кожної стадії робіт – ми хочемо знати, чи ви задоволені нашим сервісом.

Так ви будете впевнені у тому, що ваше комерційне приміщення оздоблюється профільними фахівцями згідно з діючими нормами і правилами у сфері будівництва.

Перед початком роботи ми проводимо екскурсію, щотижня ви отримуєте фото та відео з об’єкту, щоб оцінити хід ремонту. Це означає, що ви можете не порушувати власні плани, отримуючи прозору звітність та відповіді на всі запитання віддалено.

Комплексна послуга ремонту офісів у Львові

Залишайте заявку, і наш фахівець проведе консультацію та прибуде на об’єкт для оцінки:

 • об’єму роботи;
 • вартості матеріалів та наших послуг;
 • термінів здачі приміщення.

Підготуємо кошторис і договір, закупимо всі необхідні матеріали з доставкою, щоб якнайшвидше приступити до роботи. Далі ви щотижня отримуватимете звіти від менеджера об’єкта, спостерігаючи, як реалізується дизайн-проект:

 • демонтуємо старі покриття та матеріали;
 • підготуємо комунікації;
 • виконаємо стартове та фінішне оздоблення;
 • встановимо прилади електрики та сантехніки;
 • встановимо двері, вікна;
 • виконаємо чистове оздоблення.

Після закінчення ви приймаєте роботу на об’єкті разом із менеджером. Ми завжди просимо клієнтів переглянути кожний куточок, щоб впевнитись у якості роботи.

Ремонт офісу під ключ від «Прайд Буд» – ваша можливість оновити приміщення з мінімальними витратами власного часу. Сучасний, комфортний та функціональний офіс точно у терміни та у рамках бюджету – залишайте заявку вже сьогодні!