Ремонт будинку, котеджів та особняків

Плануючи ремонт у великому приватному будинку, власники стикаються з різного роду проблемами. Самостійно такий обсяг робіт зробити не під силу навіть великій дружній родині. Крім того, переробка передбачає проведення вузькопрофільних робіт, з якими впораються тільки досвідчені майстри при наявності достатньої освіти. У такій ситуації розумно звернутися до професіоналів. Небагато компаній готові взяти на себе весь спектр робіт. А наймати кількох підрядників незручно, так як контролювати кожен етап доведеться вам особисто. Це забирає багато часу і сил. Для вашого спокою і комфорту, ми пропонуємо ремонт котеджів під ключ. Один договір, одна підрядна організація, що відповідає за всі стадії переробки, одне відповідальна особа, єдина система контролю якості, і результат, який буде радувати багато років.

Переваги ремонту будинку з Прайд Буд

icon-7

Виконуємо усю необхідну логістику на будь - який об’єкт у Львівській області.

icon-8

Закупівля і доставка матеріалів, а також вивезення будівельного сміття протягом усього ремонту.

Етапи проведення ремонту

Контроль ходу робіт дозволяє:

 • Уникнути простоїв
 • Уникнути неякісного виконання етапів робіт
 • Уникнути перевитрати будівельних і оздоблювальних матеріалів
 • Уникнути подорожчання всього проекту
 • Внести корективи в процесі втілення проекту

Відповіді на поширені запитання

Чи є передоплата на роботу і який порядок оплати?

Ми працюємо без передоплати. Оплата робіт виконується поетапно, за фактом виконання робіт. Порядок виплат і етапи зазначаються в договорі.

Чи робите ви частковий ремонт, поетапний ремонт, окремо кімнату?

Ми готові виконати частковий ремонт за умови наявності вільних спеціалістів в даний момент. Більш докладно про таку можливість варто уточнити по телефону: 0977387280

Як швидко ми зможемо приступити до ремонту?

Через два дні після підписання договору наші спеціалісти готові виїхати на об'єкт. У договорі вказується дата початку та дата закінчення ремонту. Якщо ми не вкладаємося в терміни, то виплачуємо Вам пеню - це теж прописано в договорі.

Що краще - замовити ремонт квартири в компанії або у приватного майстра / бригади?

На перший погляд, ціни на ремонт у приватних майстрів або бригад значно нижчі. Але потрібно врахувати недоліки їх підходу.
По-перше, працює приватна бригада, яка не дає ніяких гарантій. Тому стежити за дотриманням технологій і термінів, а також якістю виконання ремонтних робіт вам доведеться самостійно, взявши на себе обов'язки виконроба, кошторисника, головного інженера і архітектора-дизайнера. А іноді такі працівники і зовсім зникають, взявши гроші і не довівши ремонт до кінця.
По-друге, заявлена ​​приватниками низька вартість, як правило, досягається за рахунок виключення з технологічного процесу деяких видів робіт, що в подальшому призведе до експлуатаційних проблем.
По-третє, можливий і сценарій з несподіваним збільшенням вартості. В цьому випадку вам вже під час ремонту квартири запропонують доплатити за деякі роботи, не обумовлені на етапі узгодження, але без яких, як з'ясувалося, не обійтися.
Якщо ви хочете провести якісний ремонт згідно з офіційним договором, отримати багаторічну гарантію, вибирайте одну з відомих компаній з кваліфікованим персоналом, репутацією і досвідом.

Яка ціна на будівельні матеріали? Чи можливо їх порахувати попередньо?

Звичайно! Інакше Ви не можете зрозуміти, скільки буде коштувати ремонт. Саме для цього розраховується кошторис. І якщо при наявності проекту цю вартість можна порахувати точно, то при його відсутності необхідно завжди пам’ятати про можливість непередбачуваних витрат при внесенні Вами змін в процесі ремонту.

Чи можливо обійтись без дизайн проекту?

Можливо, але при цьому важливо пам’ятати, що в такому випадку виникають додаткові витрати на роботи і матеріали, котрі часто перевищують вартість проектних робіт. А проектні роботи можуть врахувати ці деталі заздалегідь. До того ж, ніхто Вам не відшкодує особистий і робочий час, витрачений на кожен етап ремонту. Цей час з більшою користю можна витратити на себе, сім’ю або заробіток коштів.

Скільки коштує ремонт квартири?

Напевно, це найпоширеніше запитання. Якщо Вам, хтось назвав точну вартість без виїзду на об'єкт, замірів і розрахунку кошторису, то швидше за все, це просто-напросто "халтурники", які і не збираються робити ремонт якісно, ​​а просто називають середню ціну, для того, щоб взяти з вас швидше передоплату. Про хорошу якість і гарантії там не може йти й мови. Жодна компанія, яка цінить своїх клієнтів, не надасть Вам точну вартість ремонту квартири без детального вивчення об'єкта, вимірювань і складання попереднього кошторису.

Чи можна подивитися готові об'єкти?

Так, у нас в роботі завжди кілька десятків об'єктів на різних стадіях. За попередньою домовленістю ми охоче їх покажемо. Ви можете переконатися, яка якість, та, як проходить процес.

Чи не зміниться ціна в процесі ремонту?

Після розрахунку вартості ремонту квартири, ми готуємо договір, в якому чітко вказані види ремонтних робіт і вартість їх проведення. Ціна залишається незмінною і не може бути переглянутою. Виняток становлять випадки, коли під час ремонту виникає необхідність в проведенні додаткових робіт, не передбачених договором підряду. В цьому випадку, роботи повинні бути оплачені окремо, для чого складається додаткова угода до договору.

Порахуйте мені кошторис за готовим проектом.

У разі якщо ви надаєте нам свій розроблений дизайн-проект ціна за підготовку детального кошторису буде входити у вартість робіт.

Що таке чорнові матеріали?

Чорнові матеріали - це все матеріально - технічне забезпечення у процесі робіт. Окрім плитки, фарб(дек. штукатурок, шпалер), дверей, підлогових покриттів, вікон, плінтусів, чистових сантехнічних і електричних приладів, меблів (вимикачі, розетки, освітлення, змішувачі і т. д.)

Ремонт будинку, котеджів та особняків у Львові під ключ

Ремонт будинку – це великий обсяг роботи навіть на невеликій площі. Якщо ж мова йде про капітальний ремонт чи реновацію котеджу, особняку, важко обійтися без надійного підрядника. Ми у «Прайд Буд» виконуємо ремонт будинків під ключ не просто як підрядники, а як офіційні партнери вашого нового омріяного житла.

Чому саме «Прайд Буд»

Ми пропонуємо високоякісний сервіс для того, щоб ви мали час на власні справи, поки ваш будинок оновлюється:

 • Робота за офіційним договором. Всі терміни, умови, а також фіксований кошторис проекту – у договорі, який ми підписуємо з вами після візиту фахівця на об’єкт. Лише після оцінки на місці можна визначити, коли буде готовий ремонт та яка його вартість.
 • Оплата за фактично виконані роботи. Ніяких передоплат – ви приймаєте готові роботи на кожному етапі та оплачуєте їх склад.
 • Гарантія якості. Ми надаємо гарантію 5 років, тому що впевнені у якості робіт та матеріалів.
 • Контроль. Власний відділ контролю якості та виконроб, що спостерігатиме за дотриманням норм і правил будівництва не менш ніж двічі на тиждень.
 • Звітність. Кожного тижня персональний менеджер надсилатиме вам фото та відео з об’єкту, якщо ви не зможете відвідувати його самостійно.
 • Економія. Ми підберемо, закупимо та доставимо чорнові матеріали зі знижкою 15%.

Наші клієнти економлять до 20% коштів та близько 1000 годин власного часу – ми не турбуємо вас по дрібницях.

Контроль якості ремонтних робіт

Щоб ви були впевнені у якості робіт, ми запровадили систему постійного контролю:

 • Менеджер, який відвідує об’єкт декілька разів на тиждень. Фахівець, який відслідковує робочий процес, фіксує порушення у разі їх виявлення та відстежує усунення таких порушень.
 • Тільки вузькопрофільні фахівці. Ми не працюємо з робітниками широкого профілю. Кожний спеціаліст має свою зону відповідальності і виконує тільки профільну роботу.
 • Якісні матеріали. Використовуємо лише матеріали, які сертифіковані за українським законодавством у сфері будівництва.
 • Контроль часу. Гарантуємо вчасне виконання оговореного об’єму ремонтних робіт, відстежуємо терміни покроково.

Клієнти нашої компанії завжди отримують актуальну інформацію по об’єкту, детальні звіти та відповіді на всі запитання. Ми прагнемо зробити ремонт не тільки якісним та гарним, але й з мінімальною витратою часу клієнта.

Комплексна послуга ремонту будинку від «Прайд Буд»

Пропонуємо рішення, яке включає всі роботи по ремонту будинку, котеджу чи особняка. Спершу ви залишаєте заявку і наш фахівець прибуває на об’єкт. Після цього ми розраховуємо вартість проекту і підписуємо договір, що гарантує вам якісне виконання у визначені терміни.

Наші фахівці розробляють дизайн-проект з урахуванням всіх ваших побажань та функцій, які ви очікуєте від житла. Починаємо ремонт із закупівлі необхідних матеріалів і доставки до будинку. Виконуємо чорнові роботи, у тому числі, підключення всіх необхідних комунікацій та системи «розумний дім».

Починаємо оздоблення чистовими матеріалами: стильні шпалери чи трендове фарбування стін, надійна кераміка або більш комфортний паркет – залежить від ваших побажань під час створення дизайн-проекту. Вивозимо все будівельне сміття та прибираємо професійним клінінговим обладнанням.

Після виконання всіх робіт ми запрошуємо вас – ви можете оцінити якість ремонту у кожному куточку, щоб пересвідчитись у правильному виборі «Прайд Буд».

Залишайте заявку на консультацію нашого фахівця по ремонту будинку, котеджу чи особняка у Львові – ми знайдемо найкраще рішення для вашого об’єкту!