Частковий ремонт квартир, особняків, комерції

Покриття стін, підлоги і стелі вимагають регулярного оновлення в разі потреби або при бажанні змінити обстановку. Не завжди «косметику» роблять у всьому приміщенні. Дрібний косметичний ремонт кімнати може знадобитися в разі зносу, випадкового псування покриттів в приміщенні.

Щоб оновити зовнішній вигляд кімнати, потрібно мінімум часу і грошей. Але тільки в тому випадку, якщо роботи виконують професійні майстри. В іншому випадку процес може затягнутися, а його результат сумнівний.

Виконуємо бюджетні проекти в короткі терміни. Пропонуємо різні варіанти, від економ до vip-проекту. Завершимо роботи за 4-6 тижнів.

Етапи проведення ремонту

Контроль ходу робіт дозволяє:

 • Уникнути простоїв
 • Уникнути неякісного виконання етапів робіт
 • Уникнути перевитрати будівельних і оздоблювальних матеріалів
 • Уникнути подорожчання всього проекту
 • Внести корективи в процесі втілення проекту

Відповіді на поширені запитання

Чи є передоплата на роботу і який порядок оплати?

Ми працюємо без передоплати. Оплата робіт виконується поетапно, за фактом виконання робіт. Порядок виплат і етапи зазначаються в договорі.

Чи робите ви частковий ремонт, поетапний ремонт, окремо кімнату?

Ми готові виконати частковий ремонт за умови наявності вільних спеціалістів в даний момент. Більш докладно про таку можливість варто уточнити по телефону: 0977387280

Як швидко ми зможемо приступити до ремонту?

Через два дні після підписання договору наші спеціалісти готові виїхати на об'єкт. У договорі вказується дата початку та дата закінчення ремонту. Якщо ми не вкладаємося в терміни, то виплачуємо Вам пеню - це теж прописано в договорі.

Що краще - замовити ремонт квартири в компанії або у приватного майстра / бригади?

На перший погляд, ціни на ремонт у приватних майстрів або бригад значно нижчі. Але потрібно врахувати недоліки їх підходу.
По-перше, працює приватна бригада, яка не дає ніяких гарантій. Тому стежити за дотриманням технологій і термінів, а також якістю виконання ремонтних робіт вам доведеться самостійно, взявши на себе обов'язки виконроба, кошторисника, головного інженера і архітектора-дизайнера. А іноді такі працівники і зовсім зникають, взявши гроші і не довівши ремонт до кінця.
По-друге, заявлена ​​приватниками низька вартість, як правило, досягається за рахунок виключення з технологічного процесу деяких видів робіт, що в подальшому призведе до експлуатаційних проблем.
По-третє, можливий і сценарій з несподіваним збільшенням вартості. В цьому випадку вам вже під час ремонту квартири запропонують доплатити за деякі роботи, не обумовлені на етапі узгодження, але без яких, як з'ясувалося, не обійтися.
Якщо ви хочете провести якісний ремонт згідно з офіційним договором, отримати багаторічну гарантію, вибирайте одну з відомих компаній з кваліфікованим персоналом, репутацією і досвідом.

Яка ціна на будівельні матеріали? Чи можливо їх порахувати попередньо?

Звичайно! Інакше Ви не можете зрозуміти, скільки буде коштувати ремонт. Саме для цього розраховується кошторис. І якщо при наявності проекту цю вартість можна порахувати точно, то при його відсутності необхідно завжди пам’ятати про можливість непередбачуваних витрат при внесенні Вами змін в процесі ремонту.

Чи можливо обійтись без дизайн проекту?

Можливо, але при цьому важливо пам’ятати, що в такому випадку виникають додаткові витрати на роботи і матеріали, котрі часто перевищують вартість проектних робіт. А проектні роботи можуть врахувати ці деталі заздалегідь. До того ж, ніхто Вам не відшкодує особистий і робочий час, витрачений на кожен етап ремонту. Цей час з більшою користю можна витратити на себе, сім’ю або заробіток коштів.

Скільки коштує ремонт квартири?

Напевно, це найпоширеніше запитання. Якщо Вам, хтось назвав точну вартість без виїзду на об'єкт, замірів і розрахунку кошторису, то швидше за все, це просто-напросто "халтурники", які і не збираються робити ремонт якісно, ​​а просто називають середню ціну, для того, щоб взяти з вас швидше передоплату. Про хорошу якість і гарантії там не може йти й мови. Жодна компанія, яка цінить своїх клієнтів, не надасть Вам точну вартість ремонту квартири без детального вивчення об'єкта, вимірювань і складання попереднього кошторису.

Чи можна подивитися готові об'єкти?

Так, у нас в роботі завжди кілька десятків об'єктів на різних стадіях. За попередньою домовленістю ми охоче їх покажемо. Ви можете переконатися, яка якість, та, як проходить процес.

Чи не зміниться ціна в процесі ремонту?

Після розрахунку вартості ремонту квартири, ми готуємо договір, в якому чітко вказані види ремонтних робіт і вартість їх проведення. Ціна залишається незмінною і не може бути переглянутою. Виняток становлять випадки, коли під час ремонту виникає необхідність в проведенні додаткових робіт, не передбачених договором підряду. В цьому випадку, роботи повинні бути оплачені окремо, для чого складається додаткова угода до договору.

Порахуйте мені кошторис за готовим проектом.

У разі якщо ви надаєте нам свій розроблений дизайн-проект ціна за підготовку детального кошторису буде входити у вартість робіт.

Що таке чорнові матеріали?

Чорнові матеріали - це все матеріально - технічне забезпечення у процесі робіт. Окрім плитки, фарб(дек. штукатурок, шпалер), дверей, підлогових покриттів, вікон, плінтусів, чистових сантехнічних і електричних приладів, меблів (вимикачі, розетки, освітлення, змішувачі і т. д.)

Ремонт кімнати: види та особливості виконання

Щоб ремонт кімнати не перетворився на стихійне лихо, потрібно дуже ретельно поставитися до вибору підрядників. Не важливо що це — капітальна перебудова чи лише заміна шпалер — будь-яка робота має бути виконана якісно та у встановлені строки. Але чи завжди так відбувається насправді? І що робити, коли результат виявився абсолютно незадовільним? Все просто — вибирайте лише перевірених професійних підрядників та укладайте з ними відповідний договір. Саме такими виконавцями є компанія PrideBud.

Всі види ремонту кімнат від компанії PrideBud

Будь-які будівельні та оздоблювальні роботи можна класифікувати за кількома ознаками. Залежно від якісних характеристик, ремонт кімнати може бути:

 • простим;
 • покращеним;
 • високоякісним.

У такому випадку враховується кількість та якість використаних матеріалів, способи їх нанесення тощо. Також має значення об’єм та складність робіт. Залежно від таких параметрів, ремонт кімнати може бути косметичним, капітальним, євро, авторським.

Косметичний ремонт — це дешевий варіант оновлення кімнати. Часу та коштів для його проведення знадобиться найменше. Ми можемо провести такі види робіт з косметичного ремонту кімнати:

 • стеля: тинькування, шпаклювання, фарбування, оздоблення шпалерами, монтаж підвісних конструкцій тощо;
 • стіни: вирівнювання поверхонь, фарбування, поклейка шпалер;
 • підлога: укладання ламінату, плитки, лінолеуму та іншого покриття, фарбування, циклювання паркету, покриття лаком;
 • роботи з гіпсокартоном: монтаж міжкімнатних перегородок, вирівнювання стін, шпаклювання та зачищення швів, ґрунтування, нанесення декоративного покриття, фарбування тощо;
 • електромонтажні роботи: підключення нових розеток, вимикачів, монтаж нових освітлювальних приладів без їх перенесення на нові місця;
 • інші види робіт: реставрація, фарбування або заміна дверей, віконних рам, фарбування наявних.

Багато хто намагається виконувати такі види робіт самостійно, але без спеціальних навиків краще не займатися цим. Адже  у більшості випадків косметичний ремонт — фінальне оздоблення, на якому буде помітно всі найменші недоліки. Пропонуємо довірити це завдання нам — ми не лише забезпечуємо високу якість виконання робіт, а й допоможемо розробити проєкт, підібрати матеріали тощо.

Якщо ви вважаєте, що ваше житло потребує кардинальних змін, то потрібно вдатися до капітального ремонту. Це складніший вид робіт, до яких потрібно залучати висококваліфікованих спеціалістів. Завдання капітального ремонту кімнати — повністю усунути дефекти приміщення, замінити зношені комунікації, покращити планування, а також оздобити квартиру відповідно до уподобань власника.

Ми пропонуємо оптимальний варіант — капітальний ремонт кімнати «під ключ». Він включає:

 • розробку дизайн-проєкту, який стане гарантією врахування всіх побажань замовника та їх професійного втілення у життя;
 • демонтаж: старі оздоблювальні матеріали повністю знімаються до бетонної, цегляної або іншої основи з метою подальшого вирівнювання підлоги, стін, стелі;
 • зведення нових перегородок, якщо змінювалося планування, та організація нових дверних отворів;
 • заміну комунікацій: за необхідності монтується нова електропроводка, розетки, вимикачі, нові системи опалення, водопостачання, водовідведення тощо;
 • заміна вікон та дверей, сантехніки, радіаторів тощо;
 • вирівнювання стін, стелі, підлоги: виконуються чорнові роботи з подальшою підготовкою поверхонь до чистового оздоблення;
 • фінальне оздоблення: майстри клеять шпалери, фарбують стіни, стелю, укладають плитку, паркет, ламінат або інше покриття, монтують підвісні або натяжні стелі тощо;
 • прибирання будівельного сміття, якого зазвичай утворюється велика кількість при проведенні капітального ремонту кімнати.

Ще один популярний спосіб оновлення приміщення — євроремонт. Його особливість полягає у використанні сучасних технологій, якісних матеріалів та спеціального обладнання. Такий вид ремонту вимагає виконання робіт на високому (європейському) рівні, які відповідають міжнародним вимогам з економічності, екологічності та безпеки житла.

Ціна євроремонту значно вища, ніж звичайного капітального. І, відповідно, його потрібно довіряти виключно професіоналам. Інакше ви ризикуєте втратити гроші та час. Проведення ремонтних робіт такого типу також може передбачати часткове або повне перепланування приміщень із заміною всіх комунікацій та обладнання.

Авторський ремонт кімнаті передбачає втілення нетипового проєкту та співпрацю з дизайнерами. Він дозволяє реалізувати будь-які бажання власників, надати кімнаті індивідуальності. Авторський ремонт можна вважати різновидом капітального або євро. Індивідуальні рішення можуть втілюватися на будь-яких етапах. Зв’язавшись з нами, ви можете дізнатися, скільки будуть коштувати ті або інші види ремонту, обговорити різні деталі.