Середня вартість ремонту квартири, будинку, кімнати

Якщо вас цікавить середня вартість ремонту квартири, будинку, кімнати у Львові, проконсультуйтеся зі спеціалістами компанії «Прайд Буд». Ми надаємо широкий спектр послуг, ціни на які залишаються незмінними впродовж усього часу виконання робіт. Фінальний кошторис фіксується перед початком ремонту у юридичному договорі. Роботи виконуються без передоплати. Ви оцінюєте зручним для вас способом якість ремонту і сплачуєте за кожний виконаний етап.

Скільки коштує ремонт квартири в новобудові 2022

Спеціалісти компанії «Прайд Буд» надають послуги з ремонту приміщень будь-якої конфігурації та призначення. Всі роботи виконуються у відповідності з побажаннями, потребами клієнта та діючими стандартами. Залиште заявку на нашому сайті, щоб замовити виїзд спеціаліста на об’єкт (для узгодження виконання тих чи інших робіт і розрахунку кошторису) та дізнатися, скільки коштує ремонт квартири в новобудові 2022 р. Вартість послуг залежить від складності, висоти приміщень, типу використовуваних матеріалів тощо. Приємний момент для наших клієнтів: надаємо знижку 15% на чорнові матеріали. Ремонтуємо квартири, будинки, комерційні приміщення. Наші спеціалісти усунуть усі недоліки будівництва:

 • непродумане та незручне планування;
 • щілини у дверях, вікнах, перегородках;
 • недбало встановлені, без дотримання прямих кутів стіни, підлога та стеля;
 • погано утеплені та ненадійно встановлені вхідні двері;
 • незручне розташування освітлювальних приладів, вимикачів, розеток;
 • незручне розташування труб;
 • невідповідність дизайну сучасним уявленням про стилі та естетику.

Проконсультуйтеся з нашими спеціалістами, щоб дізнатися, скільки коштує ремонт 2-кімнатної квартири. На всі види робіт надаємо прайс. Кошторис розраховується перед початком виконання ремонту та фіксується у договорі. Наші спеціалісти розроблять зручне планування та стильний дизайн житла, враховуючи усі ваші побажання та потреби. Ми зробимо ваш дім або квартиру затишною, теплою і безпечною. Ціна ремонту за квадратний метр вас приємно здивує.

Як розрахувати вартість ремонту квартири

Вартість ремонту квартири, будинку чи об’єкту комерційного призначення розраховується залежно від типу використовуваних матеріалів, виду робіт, площі приміщення, його призначення, конфігурації, наявності складних будівельних конструкцій та інших моментів, а саме:

 • Тип будівлі —  новобудова, вторинне житло.
 • Стан — голі стіни, наявність або відсутність комунікацій.
 • Вид застарілої обробки поверхонь, необхідність її демонтажу.

Для кожного з випадків індивідуально підбирається необхідний набір робіт, в ході виконання яких вдасться реалізувати розроблений дизайнерський проект та втілити у життя бажання і потреби клієнта. Від цього також залежить, скільки буде коштувати комплекс послуг з ремонту приміщень в кінцевому підсумку. Зверніть увагу: компанія «Прайд Буд» надає прайс на всі види робіт перед початком їхнього виконання. Кошторис фіксується у договорі. Отже, вартість ремонту в процесі його виконання не змінюється.

Скільки коштує ремонт будинку

Співпрацю з клієнтами ми розпочинаємо з обговорення. Безкоштовно консультуємо усіх без винятку в телефонному режимі. Обов’язковим є виїзд майстра на об’єкт. Після обробки дизайн-проекту нашими фахівцями можна приступати до розрахунку кошторису. Тоді ви і дізнаєтеся, скільки коштує ремонт будинку. Після підписання договору з фіксацією прасу ми призначимо персонального менеджера по вашому об’єкту, в сферу послуг якого входить також доставка матеріалів. Наші спеціалісти мають великий досвід у використанні новітніх технологій при виконанні робіт з ремонту приміщень різного виду і призначення.

Середня вартість робіт, залежно від їхнього виду:

 • Ремонт під ключ в новобудові — 4800 грн/м².
 • Ремонт для бізнесу — 2600 грн/м².
 • Ремонт особняка під ключ — 5800 грн/м².

Наші фахівці проведуть огляд об’єкту, вивчать його особливості та порекомендують види робіт, які дозволять реалізувати ваші побажання у відповідності до загальноприйнятих вимог та сучасних уявлень щодо естетики, практичності, функціональності та безпечності будівель, призначених для проживання або комерційної діяльності.

Види ремонту квартир, приватних будинків та об’єктів комерційного призначення:

 • Під ключ у новобудові — працюємо над створенням комфортного, функціонального та стильного інтер’єру у новій квартирі.
 • Ремонт квартир під ключ (вторинний ринок) — суттєва зміна вигляду житла, включаючи перепланування.
 • Ремонт будинків, котеджів та особняків.
 • Частковий ремонт особняків, комерції, квартир — замовляйте, коли необхідно відновити інтер’єр лише однієї чи декількох кімнат.
 • «Розумний дім» — інноваційна система подбає про комфорт та безпеку мешканців житла, забезпечить захист від сторонніх вторгнень. В перелік функцій програми також входить: автоматизація роботи воріт, дверей, пожежної та охоронної сигналізації, контроль протікання води, витоку газу, відключення електроприладів, індикація сигналів тривоги, захист від аварійних режимів.
 • Ремонт для бізнесу — спрямований на зміну функціонального призначення приміщень та їхнього зовнішнього вигляду.

Під час виконання робіт враховується планова усадка будівельних конструкцій, зазначена в документації забудовника.