Сантехнічні роботи

Компанія “Прайд-Буд” професійно та на високому рівні якості виконує весь спектр сантехнічних робіт і послуг сантехніка різного рівня складності. Ми комплексно підходимо до вирішення питань, що стосуються всіх видів проектних, монтажних сантехнічних робіт, гарантуючи якість і оперативне їх виконання, з урахуванням нормативної та технічної документації.  Нами напрацьовано величезний практичний досвід, що дозволяє виконувати сантехнічні роботи на основі найсучасніших і передових технологій. У своїй роботі ми використовуємо надійні, сертифіковані, екологічно чисті, високоякісні матеріали від провідних європейських виробників.

Сантехніки нашої компанії виконують всі види сантехнічних робіт у квартирах, будинках, і офісах:

  • встановлення опалення (повністю чи окремих складових)
  • монтаж теплої підлоги;
  • встановлення ванн, душових кабін, джакузі;
  • встановлення умивальників, кранів, змішувачів;
  • встановлення бойлерів;
  • монтаж очисних фільтрів.

Довіряти сантехнічні роботи варто професіоналам – це позбавить Вас від додаткових витрат на позапланові ремонтні роботи і переробку.

Наші фахівці мають високу кваліфікацію в цій сфері.

Ми, максимально ефективно, в установлені строки, з урахуванням індивідуальності, і фінансових можливостей замовника, виконаємо сантехнічні роботи на об’єктах будь-якої площі і різного призначення, починаючи з приватних квартир і будинків, закінчуючи великими громадськими закладами:

  • офіси,
  • ресторани,
  • кафе і т.д.

Якщо ви будуєте, побудували чи купили новий будинок чи квартиру, у нас, Ви зможете замовити усі комплексні послуги сантехніка: проектування, монтаж систем опалення, монтаж каналізації, монтаж водопостачання. Після Вашого дзвінка, наш кваліфікований майстер-сантехнік приїде на Ваш об’єкт.

Якщо це квартира, то перевірить стан уже встановленого опалення та сантехніки, та надасть поради, щодо ремонту чи заміни системи.

Якщо це новий будинок, то наш майстер, оглянувши об’єкт, запропонує Вам кілька видів наших робіт та складе на них кошторис.

Гарантуємо високу якість виконаних робіт та довгий термін експлуатації.

Кожен, у власній квартирі чи будинку, стикається з різними видами робіт пов’язаних з установкою, заміною та ремонтом сантехніки: ванн, унітазів, раковин, мийки, душових кабін, рушникосушок, змішувачів, фільтрів, систем захисту від протікання, монтажем опалення та теплої підлоги.

Коли виникла будь-яка проблема, Ви відразу шукаєте послуги якісного сантехніка.

Залишіть заявку і ми з вами зв’яжемось