Ремонт спальної кімнати у Львові – затишок і зручність у Вашій оселі

Ремонт спальної кімнати починається з ідеї та враховує характеристики приміщення і потреби того, хто буде тут спати. Можна зробити косметичний ремонт або замовити елітний інтер’єр.

Нерідко ремонт спальні передбачає цілий комплекс робіт з метою розширити житлову площу і забезпечити гідний рівень комфорту. Така робота називається капітальний ремонт.

Спальня більше ніж будь-яке інше приміщення вимагає до себе максимальної уваги і продумування кожної деталі і кожного елемента обробки. На що слід звертати увагу, роблячи ремонт спальні – це максимальний комфорт і затишок.

Оздоблення спальні можна зробити неймовірно індивідуальним і неповторним.

Ремонт спальні перетворить її не просто в кімнату для сну, а в одне з найзатишніших, тихих і улюблених місць вашої квартири або приватного будинку. І тому тут дрібниць бути не повинно.

Зручно робити гіпсокартону стелю з додатковими рівнями. За нею можна заховати комунікації, нерівну поверхню основи. Така стеля допоможе візуально ділити приміщення на зручні вам зони.

При виборі варіанту оформлення стелі, зверніть увагу на її висоту. Якщо у спальні низька стеля, багаторівневі конструкції краще не використовувати. Вони зроблять спальню ще нижче. А увагу від занадто високої стелі можна відвернути за допомогою балдахіна. Він вішається над ліжком і віртуозно відокремлює спальну зону від робочої або гардеробної.

У великій спальні можна виділити місце під гардеробну. Вона створюється місткою шафою або вбудованою нішею для одягу. Зібрати всі необхідні речі в одному місці зручно. Вам не доведеться їх постійно шукати по квартирі. Виділити куточок під гардеробну можна у невеликій спальні. Головне визначитися із загальною концепцією.

Дизайн інтер’єру спальні може бути будь-яким. Вибір стилю залежить від потреб господарів приміщення і характеристик самої кімнати.

Найчастіше вибираються нейтральні відтінки. У спальні велика кількість текстилю, м’яких подушок, корисних дрібниць. Не варто захаращувати простір важкими меблями. Ними рідко хто користується, а пилюку вони збирають прекрасно.

Ремонт спальної кімнати повинен задовольняти тільки Вас. Гості в спальні зазвичай не бувають. Кожну дрібницю створюйте так, як Вам зручно.

Головна вимога – це теплота підлоги у спальній кімнаті. Дуже приємно пройтися босоніж по теплому і приємному на дотик покриттю. Саме тому багато людей обирають підлоги з опаленням.

Варто звернути увагу на інші варіанти покриття як паркет, паркетна дошка, ламінат, килимові покриття, пробкові та багато інших. Це вже справа смаку та особистих уподобань кожного Замовника.

Залишіть заявку і ми з вами зв’яжемось