Ремонт кімнати Львів – Як правильно зробити ремонт в кімнаті?

Існує кілька причин зробити ремонт в кімнаті під ключ. Вам могло набриднути старе декоративне оздоблення, ремонт в дитячій перестав відповідати віку дитини, Вас затопили сусіди, цей список можна продовжувати довго. Ну а раз з’явилася причина, то зробити ремонт кімнати потрібно правильно. Ремонт квартири, може бути косметичним або капітальним.

Якщо з косметикою все зрозуміло – під рівняти стіни, підлогу, поміняли підлогове покриття, поклеїти нові шпалери і перефарбували стелю, то капітальний ремонт кімнати за звичай є проміжним етапом капітального ремонту в цілому. Тому тут важливий комплексний підхід з перспективою на продовження ремонтних робіт в інших кімнатах.

Капітальний ремонт в кімнаті повинен включати в себе капітальне вирівнювання стін за допомогою маякової штукатурки. Таким чином можна домогтися паралельності стін і їх суворої вертикальності. Виконуючи стяжку підлоги, важливо враховувати перепад його рівня не тільки в кімнаті, але і у всій квартирі. Таким чином можна уникнути сходинок і порогів між кімнатами. Грамотно складений проектелектрики всієї квартири дозволить виконати монтаж електропроводки в потрібній кімнаті, не торкнувшись електрики у залишених приміщеннях. Коли основні роботи виконані, можна займатися декоративним оздобленням –клеїти шпалери, укладати ламінат або лінолеумі монтувати натяжну стелю.

Крім знань про правильність виконання ремонту кімнати, необхідно підібрати досвідчених виконавців, які мають повне уявлення про ремонт кімнати. Адже дуже важливо побудувати нове, не зіпсувавши старого. Ремонтуючи окрему кімнату, важливо дотримати усіх заходів щодо збереження охайного вигляду інших приміщень. Тому, на початковому етапі підготовчих робіт, облаштовується якісна ізоляція, що зупиняє дрібну будівельну пилюку.

Ціна варіюється в межах кількості і складності всіх операцій:

  • розробка ескізу або проекту ремонту;
  • винос меблів і предметів інтер’єру;
  • видалення зі стін, стелі та підлоги “віджилих своє” матеріалів;
  • облаштування архітектурних особливостей;
  • створення ніш, арок і інших об’єктів зонування;
  • під чистове оздоблення;
  • установка меблів, антуражу.

Залишіть заявку і ми з вами зв’яжемось