Електромонтажні роботи у м. Львів – якісні послуги електрика

Електромонтажні роботи – це комплекс монтажних і проектних робіт, спрямованих на оснащення Вашого приміщення, будь це заміський будинок, квартира або офіс, для подальшого підключення електроустаткування. І, оскільки практично все, чим ми користуємося в побуті, працює від електрики, цей етап будівництва або ремонту є основним.

Перед тим, як приступати до безпосереднього монтажу, ми виконуємо проектування електропостачання, що дозволить детально і наочно уявити весь план електрики в приміщенні, а також виключити будь-які можливі помилки вже на стадії проектування. В рамках проекту також проводиться розрахунок планового  навантаження, яке буде подаватися на електромережу. Все це дозволяє нам заздалегідь визначити необхідні витратні матеріали та комплектуючі для виконання електромонтажних робіт.

Повний спектр електромонтажних робіт виглядає наступним чином:

  • виклик електрика на дім;
  • передпроектне обстеження;
  • складання проекту електропостачання та іншої технічної документації;
  • демонтаж застарілого електрообладнання та проводки;
  • створення штроб, гнізд і поглиблень для кабелів, розеток, вимикачів;
  • монтаж електрощитового обладнання і підключення побутової техніки;
  • перевірка стану електромережі з урахуванням передбачуваних навантажень.

Після етапу проектування здійснюється демонтаж старих або пошкоджених елементів електропроводки і електроустаткування. У більшості випадків, при ремонті, нові компоненти електрики встановлюються в старі штроби і ніші, але буває і так, що може знадобитися їх додаткова підготовка. При проведенні електрики в новобудові, проводяться усі необхідні підготовчі електромонтажні роботи в повному обсязі.

Наша компанія бере замовлення на електромонтажні роботи будь-якої складності, від установки або заміни розетки і вимикача до монтажу електрики під ключ в квартирі і будинку. Всі роботи виконуються в строгій відповідності з проектом, складеним нашими фахівцями, або наданим замовником.

При електромонтажі ми використовуємо свої витратні матеріали та комплектуючі, але за бажанням замовника можуть бути використані його матеріали, в виборі яких ми завжди раді допомогти.

Завжди слід пам’ятати, що елекромонтажні роботи потрібно виконувати якісно, незначні неточності при виконанні робіт можуть привести до непередбачуваних наслідків – від виходу з ладу підключеного електрообладнання до серйозної пожежі. Тому, дуже важливо довіряти подібні виконання електромонтажних робіт справжнім професіоналам найвищого рівня!

Майстри компанії Прайд-Буд можуть виконувати електромонажні роботи паралельно з сантехнічними, чи іншими загально-оздоблювальними роботами.

Також, в нас, Ви можете замовити ремонт будинку чи ремонт квартири під ключ. В цьому випадку, ми складемо затверджений план виконання та кошторис, і через домовлений термін, Ви можете приймати уже виконаний ремонт під ключ.

Залишіть заявку і ми з вами зв’яжемось