Про нас

Компанія “ Прайд Буд” існує на ринку з 2012 року. За цей період ми змогли стати компанією з внутрішнього оздоблення приміщень різного призначення, що входять в ТОП лідерів ринку. Ми виконуємо всі види ремонту від косметики кімнат, до капітального ремонту квартир, офісів і котеджів.

У нас

icon-1
Вузькопрофльні спеціалісти

У штаті нашої компанії є майстри вузького профілю: сантехніки, електрики, спеціалісти з оздоблення, фахівці з вентиляції. Високий рівень поділу праці відрізняє нас від приватників і дрібних підрядників, де таких фахівців зазвичай не буває. У нас кожен співробітник під час ремонту виконує певну функцію, вирішуючи завдання за своїм профілем, що в цілому сприяє підвищенню якості ремонту. Ми ретельно відбираємо співробітників і не залучаємо до відповідальної роботи не кваліфіковану робочу силу.

icon-2
Персональний менеджер об’єкту
  • Планове, не рідше 2-х разів на тиждень відвідування об’єкта
  • Підбір, закупівля і контроль поставки будівельних матеріалів на об’єкт.
  • Консультації замовника щодо питань, пов’язаних з ремонтом.
icon-3
Офіційний договір

У цьому документі, чітко прописуються всі нюанси співпраці, деталі реалізації проекту ремонту, терміни виконання робіт, гарантії і відповідальність сторін. Укладаючи такий договір з підрядником, що має більш ніж 8-річний досвід роботи на ринку, ви можете бути впевнені в його неухильному дотриманні.

Про нас у цифрах:

70 %
прийшли за рекомендацією
10 %
відомих персон
81 %
замовляють у нас все під ключ
95 %
рекомендують нас друзям

Навіщо нам все це потрібно, якщо ремонти і так замовляють?

У нас інша філософія.

Ми давно налагодили виробництво. У нас дійсно кращі профільні фахівці, строгі дедлайни і своя організаційна структура. Але не менш важливий сервіс. Ми радіємо разом з клієнтами, коли закінчуємо черговий етап робіт і бачимо: виконані в термін роботи, чистий робочий простір. Коли замовники можуть довірити нам процес і виїхати на два місяці з міста, а потім отримати докладні фото- і відео-звіти.

Ми радіємо, коли нас рекомендують не тільки через якісні роботи, але і як професіоналів, які позбавлять Вас від будь-яких пов’язаних з ремонтом клопотів і турбот, оточать 5-зірковим сервісом. Що б ми не робили, ми завжди робимо трохи більше, ніж від Нас залежить.